Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken. Om te voldoen aan de cookie wetgeving, vragen we uw toestemming om de cookies te plaatsen. Meer informatie.
Je kunt dit product perfect gebruiken om de landschapsdetails van jouw modelbaan naar een hoger niveau te tillen.
Combineer het met andere landschapselementen om een realistisch geheel te creëren. De voordelen van dit product zijn talrijk: het verbetert de visuele esthetiek, biedt ongekende precisie in schaal H0-1:87 en is ideaal voor zowel beginners als gevorderde modelbouwers. Geniet van de veelzijdigheid en het gemak waarmee je je droomlandschap tot leven brengt, en laat je fantasie de vrije loop!
| Merk | Faller |
|---|---|
| EAN | 4104090807368 |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 319 mm |
| Hoogte | 2 mm |
| Gewicht | 183 g |
| SKU | FA180736 |
| Schaal | H0-1:87 |
| Categorie | Spoorweg Landschap |
| Soort Product | Landschapsbouw |
| Sub-Type | Landschapsarchitectuur |
| Maten | 319x200x2 |
Creëer de perfecte ambiance met de nieuwste toevoeging aan jouw modelbouwproject! Bij Modelomondo vind je een enorme selectie aan hobbyproducten voor elke passie. Dus bestel jouw Faller meesterwerk eenvoudig online bij Modelomondo! Als Trusted Shops gecertificeerde webshop bieden wij je veilige betalingen en krijg je maar liefst 30 dagen om jouw aankoop te retourneren. Geen zorgen, bij Modelomondo zit je goed!

DE
ES
FR
IT
UK














